Kalite

Turkuaz Kablo satış öncesinde ve sonrasında müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı taahhüt eder. Kaliteye olan uzun vadeli bağlılığımız, hammadde seçimiyle başlar ve üretimin her süreci boyunca devam eder. Turkuaz Kablo, resmi kurumlardan, telekom operatörlerinden, demiryolu şirketlerinden ve daha fazlasından çok sayıda kaliteli belgesi ve yeterlilik belgeleri almıştır.

En iyi kaliteye ulaşmak şirket politikalarımızdandır. Ürünlerimizi her standart ve/veya kalite belgesinin gerektirdiği laboratuvar testlerini kullanarak test etmekteyiz. Ayrıca özel projelerin teknik şartnamelerini karşılama gayreti içerisinde özel projeler için de ek testler de sağlanmaktadır.

ISO 9001

ISO 9001 : 2015

ISO 9000 kalite yönetim sistemleri ailesi, kuruluşların bir ürün veya hizmetle ilgili yasal ve düzenleyici gereklilikler kapsamında müşteri ve diğer paydaş ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamalarına yardımcı olan bir dizi standarttır.

ISO 14001

ISO 14001 : 2015

ISO 14000, kuruluşların faaliyetlerinin çevreyi olumsuz şekilde nasıl etkilediğini en aza indirmeye yardımcı olmak için var olan çevre yönetimi ile ilgili bir standartlar ailesidir.

Bakırlı Telekom Kabloları

TSE 60708 : 2011

Alçak frekans kabloları – polietilen yalıtkanlı ve nem geçirmez polietilen kılıflı.

Data/LAN Kabloları

TSIEC 61156-5+A1 : 2015

Kablolar-Sayısal haberleşme için çok damarlı ve simetrik çiftli/dörtlü kablolar-Bölüm 5: 1000 mhz’ e kadar olan simetrik çiftli/dörtlü kabloların İletim karakteristikleri-Yatay zemin kablolama-Kısım özellikleri

Fiber Optik Kablolar

TSEN 60794-3-12 : 2015

Fiber optik kablolar – Bölüm 3-12: Bina dışı kablolar – Yerleşkelerdeki kablolamada doğrudan gömülerek veya kanallara tesis edilerek kullanılan optik haberleşme kabloları için detay özellikleri standardı.

INTERTEK ETL Data/LAN Kabloları

ETL Verified: ISO/IEC 11801

Uluslararası standart ISO/IEC 11801 Bilgi teknolojisi – Müşteri tesisleri için genel kablolama, çok çeşitli uygulamalar için uygun olan genel amaçlı telekomünikasyon kablolama sistemlerini belirtir.

Türksat Fiber Optik Kablolar

Havai Tip Kablo Sistemleri Onaylı Ürün Belgesi

Türksat Kablo sistemlerinde kullanılan malzemeler ile ilgili standartların uygulama sertifika belgesi.