Ürünler

Fiberin Teknik Özellikleri


Single Mode Fiber (G.652.d)
1. Optik Özellikler

Özellik

Tolerans

Birim

İstenilen Değer

1310 nm

1550 nm

Zayıflama

Maks.

dB/km

≤0.35

≤0.21

Mode Alan Çapı

±0.5

Μm

9.2

10.3

Kromatik Saçılma

Maks.

ps/(nm*km)

≤3.5

≤17

Örtü Tabakanın (cladding) çapı

±2

μm

125

-

Core eşmerkezlilik hatası (core concentrity error)

-

μm

1

-

Örtü tabakanın (cladding) ovalliği

-

Zayıflama

1300-1324

-

Kaplama Daireselliği

Maks.

%

≤2

-

Birinci Kaplamanın Çapı

±15

μm

250

-

Dalgaboyu kesimi

Maks.

μm

1150-1270

-


2. Mekanik Özellikler

Özellikler

Birim

İstenilen Değer

Deneme Gerilme Kuvveti (proof test)

N

8.4

Deneme Gerilmesi (proof test strain)

%

1.00

Depolama ve Taşıma Sıcaklığı

°C

-40 ≤ K ≤ 80

Tesis sıcaklığı

°C

0 ≤ K ≤ 50



Multi Mode Fiber (62.5/125 – 50/125)
1. Optik Özellikler

Özellikler

Birim

İstenilen Değer (62.5/125)

İstenilen Değer (50/125)

850 nm

1300 nm

850 nm

1300 nm

Zayıflama (maks.)

Db / km

3.0

0.7

2.5

0.7

Bant genişliği

Mhz. km

160

300

500

500


2. Mekanik Özellikler

Özellikler

Birim

İstenilen Değer (62.5/125)

İstenilen Değer (50/125)

Core Çapı

μm

62.5±3

50±2.5

Örtü Tabaka Çapı

μm

125±2

125±2

Kaplama Çapı

μm

245±10

245±10

Core Dairesellik Olmama (Maks.)

%

6

6

Core / örtü tabaka oranı

μm

1.5

1.5

Cladding Non Circularity (Max)

%

2

2

İlgili Ürünler


Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın